Power Box

Jeżeli kupiłeś nowe auto i obawiasz się o gwarancję, to PowerBox jest rozsądną alternatywą dla chiptuningu. Nasze nowoczesne, cyfrowe moduły to zewnętrzne urządzenia, przypinane do auta za pomocą fabrycznych wtyczek, banalne w montażu i demontażu. Działają podobnie jak chiptuning – jednak niczego nie modyfikujemy w aucie, a Power Box możesz łatwo sam wypiąć przed wizytą w serwisie, a po wizycie powtórnie zapiąć. Co więcej – możesz sam zmieniać ustawienia mocy swojego samochodu (do dyspozycji przynajmniej 8 różnych poziomów mocy).

Dodatkowo jeżeli chcesz jednak w przyszłości mieć chip w aucie – możesz, po okresie gwarancji, zamienić box na chiptuning. Wystarczy że zwrócisz moduł, a Twój rabat wyniesie 30%. Jeśli jednak będziesz chciał go zatrzymać, skorzystasz z 10% rabatu na chiptuning. Premiera piątej generacji power boxów do chiptuningu przygotowana przez V-tech – twórców technologii boxów do diesla jest sterowana także bezprzewodowo przez iOS (iPhone i inne urządzenia ze stajni Apple) oraz Android. Technologie WiFi i Bluetooth pozwalają na kontrolowanie mocy, zmianę programów, włączanie i wyłączanie boxa oraz wiele innych, wciąż rozwijanych możliwości.

V-tech Box Manager dla iOS:

nowością jest także to, że nowy box dysponuje pełną kontrolą zmian mocy nie tylko w funkcjach obciążenia i obrotów, ale także kontrolą dynamiki zmian w czasie. Hermetyzowana obudowa typu automotive z wymiennymi wiązkami pozwala na stosowanie boxa w samochodach z różnymi silnikami. Ułatwia to adaptację boxa do nowego samochodu, jak również pozwala dystrybutorom na programową zmianę jego typu.

V-tech Box Manager dla systemu Android:

aplikacje do kontroli najnowszych power boxów są do pobrania bezpłatnie z Google Play (Android) oraz App Store (iPhone).