Warsztat roku 2015!

Nasz warsztat otrzymał w 2015 roku tytuł ,,Warsztat roku 2015’’, spośród 500 warsztatów z całej Polski. Najpierw otrzymaliśmy informacje, iż jako jeden z 18. Warsztatów odwiedzi nas jury w postaci:

  • Maciej Wisławski to prawdziwa legenda polskiego sportu motorowego. Pilot rajdowy, m.in. wieloletni partner rajdowy Krzysztofa Hołowczyca, człowiek, który nie tylko wie jak jeździć, ale również jak przygotować samochód, żeby jeździł niezawodnie.
  • Jerzy Szewczyk prowadzi firmę specjalizującą się w szkoleniach i doradztwie dla przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej. Zaangażowany był m.in. w projekt Exponentia. Mimo młodego wieku ma bogate doświadczenie zawodowe – zarządzał najstarszym i najbardziej rozpoznawanym dealerstwem VW i Audi w Polsce. Potrafi doskonale ocenić poziom kompetencji technicznych pracowników warsztatu.
  • Jakub Cichosz jest konsultantem i partnerem w agencji badawczej Smartscope, przez wiele lat pracował także w firmach badawczych takich jak 4P research mix, Ipsos oraz Demoskop. Badanie rynku to jego specjalność.
  • Piotr Szypulski jako redaktor doradza czytelnikom magazynu „Auto Świat”. Zna się na eksploatacji samochodów, a także potrafi ocenić warsztat z punktu widzenia użytkownika pojazdu, czyli klienta serwisu.
  • Krzysztof Rybarski od czasów studiów na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej związany jest z prasą motoryzacyjną. Przez wiele lat był członkiem zespołu tygodnika „Motor”, obecnie jest redaktorem miesięcznika „Świat Motoryzacji” oraz współautorem bloga poświęconego niezależnemu rynkowi motoryzacyjnemu Warsztatowiec.info. Jako jeden z nielicznych dziennikarzy ma również na koncie doświadczenie w pracy w warsztacie.

I ocenili nasz warsztat – otrzymaliśmy II miejsce w kategorii duży warsztat spośród 500 z całej Polski.

warsztat roku.FB